Rüya tabiri ara

Rüyada 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek, bütün sıkıntıların üst üste geldiği zorlu bir süreçten geçtiğini ve bu sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder. Rüyasında 9 aylık hamile olduğunu gören bir kişinin sıkıntılarından birden kurtulacağına da işaret etmektedir. Rüyasında 9 aylık hamile olduğunu ve doğum yaptığını gören bir kişi, büyük bir darlığa düşeceğine ve bu darlıktan bir den genişliğe çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyasında 9 aylık hamile olduğunu ve doğum sancısı çektiğini gören bir kişi, hayatının en zor döneminden geçtiğine, darlıktan sonra genişliğe, zorluktan sonra kolaylığa, sıkıntılı günlerden sonra feraha kavuşmaya işaret eder. Kişi doğurmadığını ve sürekli sancılandığını görmesi, bütün sıkıntıları içinde biriktirdiğine ve bu sıkıntıların artık kendisine maddi ve manevi zarar verdiğine işaret eder.

Bir erkek çocuğu doğurduğunu gören bir kişi, geleceğinin çok parlak olacağına ve bütün üzüntü ve kederlerden uzaklaşıp, hayatında yeni iş imkanları açılacağına işaret eder. Rüyasında 9 aylık hamile olduğunu ve bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini gören bir kişi, sıkıntılarından kurtulacağına ve herkesin imreneceği bir hayat süreceğine bunun yanı sıra çevresinden çok fazla dedikodu yayılacağına fakat bu dedikoduların hiç birinden kötü etkilenmeyeceğine çevresinden övgü ve iltifatlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Hamile olduğunu gören bir kişi bekar ise çok yakın bir zaman içinde evleneceğine, evli ise çok güzel bir haber alacağına yada hamile kalacağına, hamile ise bir erkek çocuğu dünyaya getireceğine işaret eder. Rüyada hamilenin 9 aylık olması gerçekleşecek olan işin çok yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine işaret eder.

İkiz bebek dünyaya getirdiğini gören bir kişi, hayatında birden fazla iyi haber alacağına ve çok mutlu olacağı olayların peş peşe geleceğine işaret eder. Rüyasında 9 aylık hamile olduğunu ancak ölü bir çocuk dünyaya getirdiğini gören bir kişi, bütün emeklerinden birden yok olacağına ve yaptığı işlerin çabasının boşa gideceğine işaret eder. Rüyasında 9 aylık hamile olduğunu ve hastaneye gidemeden evde doğum yaptığını gören bir kimse, geçirdiği zor günlerde ailesinin ve yakın çevresinin kendisine destek olacağına işaret eder. Rüyasında 9 aylık hamile olduğunu ve ailesinin kendisini hastaneye götürdüğünü gören bir kimse çok yüklü bir mirasa tek başına sahip olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5320