Rüya tabiri ara

Cover Image

Bal Yediğini

Nisan 8, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada bal yediğini görmek, bolluk bereket içinde zengin hayat sürmeye, isteklere kolay yollarla kavuşmaya, helal mala, şifa bulmaya, doğacak çocuğa işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, arzularına kolay yollarla kavuşarak sevdiği kimselerle birlikte olmanın keyfine varacaklardır. Rüyada bal yediğini görmek, sağlık sorunlarından ve maddi zorlukların dışında rahat şekilde hayatı yaşamaya, kazançta artışa ererek, mevki ve makamda yükselişe ermeye ifade edilir. Bal yemek, rüyası aynı zaman da alınacak müjdeli haberi, ağız tadına, nasipte artışa, yüzün gülmesine tabir edilir

Rüyada Bal Yediğini Görmek Ne Demek?

Rüyada bal yediğini görmek, rızk ta artışa, zahmet çekmeden kolay yollarla kazanca, ticari kurulan ortaklıklara, seyahate çıkmaya, şifa bulmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, her türlü kötülüklerden ve belalardan uzak olan, girdiği her işte başarıyla sonuç alan, Allah’ın hayırlı kıldığı yolda ilerleyen kişilerdir. Rüyada bal yediğini görmek, kimi zaman da tatlı dile, hoş sohbete, birlikte olduğunuz dostlarınızla keyifli vakit geçirmeye tabir edilir.

Rüyada bal yediğini görmek diyanet, hastalığın son bulmasına, şifa bulmaya, sevdiğiniz kimse ile ülfet içinde olmaya, o kişiye sarılarak mutlu olunmaya yorumlanır.  Bal yediğini görmek, rüyası aynı zaman da  günahlardan kaçınmaya, doğru yolu bulmaya, ilim ihsan sahibi kudreti geniş kimselerden ders almaya tabir edilir.

Rüyada Petek Bal Yediğini Görmek

Rüyada petek bal yediğini görmek, kişinin zahmetsiz şekilde yorulmadan ya da herhangi bir çaba göstermeden elde edeceği kazancına işaret eder. Rüyasında petek bal yerken arıların saldırısına uğradığını gören kimse, ticaret hayatında edindiği bir takım düşmanları yüzünden zor zamanlar yaşayarak ayakta kalma mücadelesi için savaş verirler.

Rüyada Bal Kaymak Yediğini Görmek

Rüyada bal kaymak yediğini görmek, bu rüyayı gören kimseler davranışları ile insanların gözünde değer kazanmış, güzel olan bir çok etkinliğe imza atmış hayırlı kimselerdir. Rüyasında bal kaymak yediğini gören kimse, bir eli yağda bir eli balda hayatını esenlik ve refah içinde yaşar. Rüyada bal kaymak yemek, bazen de sevdiğiniz kimselere ufak çaplı sürprizler yapmaya, davranışlarınız ile onları mutlu etmeye ifade edilir.

Rüyada Başkasının Bal Yediğini Görmek

Rüyada başkasının bal yediğini görmek, rüya sahibinin örnek aldığı her halini beğenerek izlediği kimseye özenerek hayatını bu doğrultuda sürdürmeye çalışacağına yorumlanır. Rüyasında başkasının bal yediğini gören kimse, bekar ise hayırlı kısmete, evli ise evlat sahibi müjdesine nail olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4393

Rüya Sitesi Linkleri