Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak manevi yönden sizi huzursuz eden bir insana yorumlanır. Kötü kalpli biri tarafından keyfiniz kaçabilir, size karşı yaptıklarından dolayı sizi de günaha sokabilir. İyi niyetinizi kullanmaya kalkan kişilere karşı dikkatli olun.Rüyada eski sevgiliyle karşılaştığını görmek plan ve projelerinizde aksaklık yaşanmamasına, doğru işler peşinde koşup sonuca ulaşmaya yorumlanır. Çalışan kişiler iş ortamında yeni iş bağlantıları kurabilirler. Faydalı dostluklar kurulur ve kendi ekonomik özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşıp konuşmamak Beklediğiniz birinden telefon alacağınıza ve görüşeceğinize yorumlanır. Örneğin ayrılan kişiler eski sevgilileri ile görüşebilirler. Rüyada eski sevgiliyle karşılaşıp sarılmak bir süredir özlediğiniz kişiden telefonla haber gelebilir. Sizinle görüşmek ve affettirmek isteyen biri ile telefonla arayabilir.Rüyada eski sevgiliyle karşılaşıp barışmak güven duyduğunuz insanlar çoğalabilir, kişi kendini güvende hisseder. Size karşı çok iyi duygular besleyen insanlardan iyilik görebilirsiniz. Vicdani yönden kişi rahata erişir.

Rüyada eski sevgiliyle tesadüfen karşılaşmak sizin emeğinizden geçinen ve hakkınız olan şeylere göz koyan birine yorumlanır. Bu kişiye karşı sevdikleriniz sizi uyarabilirler. Ayrılmak isteyenler ayrılık sürecinde çok zorlanabilirler.

Rüyada eski sevgiliyle yolda karşılaşmak bir haber almak ve çok mutlu olmak demektir. Evinizde herkesin sevineceği bir haber gelebilir. Ancak bu sizi yakından ilgilendirir. Kısmetiniz artar ve işleriniz yoluna girer. Beklenen önemli bir telefon varsa yakında gelir.

Rüyada eski sevgiliyle okulda karşılaşmak ummadığınız birinden iyilik görmek demektir. Size önemli bir haber iletebilir.Rüyada eski sevgiliyle otobüste karşılaşmak güvendiğiniz birine anlattığınız şeyleri başkasına anlatmasına yorumlanır. Bu kişi sizinle ilgili dedikodu yapabilir.

Rüyada eski sevgiliyle tatilde karşılaşmak iş değişikliği yapmak veya hedeflerinizi değiştirmek demektir. Bir süredir emek verip çabaladığınız işlerden beklenen performans ve sonucu alamayabilirsiniz. Bu sebeple de başla bir şeye yönelmeniz sizin için daha hayırlı olabilir. Zarara uğrayıp da ısrarcı olmamanız önemlidir.

Rüyada eski sevgiliyle hastanede karşılaşmak bir habere çok üzülmek ya da çok sinirlenmek anlamına gelir. Bu haber işleriniz ile ilgili de olabilir. Bir yere yapılan bir başvuru varsa negatif sonuçlanabilir. Başarısızlık haberi alınabilir. Anlaşmalar da fes edebilir.

Rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek bir süredir tüm enerjinizi harcadığınız işlerde sonucu almak demektir. Yeni bir iş anlaşması yapacak olanlar da bir süredir verdikleri emeğin karşılığını alırlar. Sonunda anlaşma olur, işlerinizi büyütebilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Rüyada eski sevgilinin pişman olup barışmak istemesi güven sorunları duyan kişiler yakında bu negatif duygulardan kurtulurlar. Acaba beni aldatıyor bu diye sürekli sizi içten içe yiyip kemiren düşünceler son bulur. Sevdiğiniz insanın size ne kadar sadık ve aşık olduğuna kişi ikna olur.Sevdikleriniz ile haberleşmek ve onlarla mutluluklarınızı paylaşmaya, dertlerin biteceğine yorumlanır. Hasta biri varsa iyi haberler gelir. Bir süredir yüzünü göremeyip telefondan haberleştiğiniz insanlar ile buluşabilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4975