Rüya tabiri ara

Rüyada Beyaz Tül Perde Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Beyaz Tül Perde Görmek zahmet vermeden kazanılan kazanca, varlıklı kimseye, sevince, gönül işlerinin iyiye gittiğine, mutlu bir geleceğe, kazançlı girişimler yapmaya, imrenilen kuvvete sahip olmaya, herkes tarafından arzu edilen başarıya, fakirlikten aydınlığa çıkmaya, feraha ve huzura, sıkıntı çektikten sonra ulaşılan mevkiye delalet eder. Rüyada beyaz tül perde almak bekar kişiler için evleneceği kişiyle görüşmeye, evli kişiler içinde evlilikte yaşanan problemleri aşmaya işarettir.

Bir diğer anlamı ise, rüyayı gören kişinin sağlık durumunun kötüleşeceğine, ticaret sebebiyle yaşanılacak üzüntüye, maddi kayıp yaşanacağına, sıkıntı çekmeye, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına delalet eder. Rüyada beyaz tül perde yıkamak Çok önemli, ciddi ve aşılmaz olmayışına rağmen rüyayı gören kişiye sıkıntı verecek ve huzurunun kaçmasına sebep olacak, tatsız durumların ortaya çıkacağına veya böyle bir durumun baş göstereceğine yorumlanır.

Rüyada beyaz tül perde katlamak rüya sahibinin çektiği sıkıntıları, zorlukları ve üzüntüleri gizlemeye çalıştığına ve bunu hiç kimseye belli etmek istemediğine delalet eder.

Rüyada beyaz tül perde asmak rüyasında beyaz tül satın aldığını gören kişi başının ağrımasına neden olacak olayların yaşanmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin moralinin bozulacağına, neşesinin kaçacağına, ağzının tadının bozulacağına, keyfinin kaçacağına fakat olayın kısa zaman içinde düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada beyaz tül perde yıkamak zorluklarla başa çıkmak için çalışmaya, sabretmeye ve çabalamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dinlenmeye, rahat etmeye, kafasını meşgul eden şeyleri boşaltmaya ihtiyacı olduğu ve kişinin de bütün gayretinin bu yönde olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada beyaz tül perde dikmek rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısından, işsizlikten, maddi anlamda güçlenmeye, parasızlıktan kurtulmaya, borçları kolaylıkla ödeyebilme imkanına sahip olmaya ve rahat bir hayat yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin emeklerinin ve arzu ettiklerinin karşılığını bulacağı anlamına da gelir. Rüyayı gören kişinin hayırlı ve büyük fırsatlar elde edeceğine, çok kazançlı ve verimli bir dönem yaşayacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1722