Rüya tabiri ara

Parti

Mart 21, 2016 - Okuma süresi: 4 dakika

PARTİ: Aile içinde yapılan bir partiye ka­tılmanız zorluklar ve büyük üzüntüler yaşayacağınız bir dönemden geçtikten sonra alacağınız yardımlar sayesinde iyi günlerin geleceğini ve başınıza gele­cek tüm kötü şeylerin gelip geçici oldu­ğunu gösterir.

Rüyada parti görmek, hayat içerisinde istenmedik olaylar ve can sıkıcı sorunlar ile karşılaşılacağına ve bu sorunların ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlar doğuracağına tabir edilir. Aynı zamanda, iş hayatında ve aile hayatında parasal sorunlardan kaynaklanan problemlerin rüyayı gören kişiyi içinden çıkılmaz sıkıntılar ile zorlayacağına delalet edilir.

Rüyada Bir Partiye Üye Olmak      

Rüyada bir partiye üye olmak, sosyal hayatında ister istemez ortaya çıkacak sorunlardan ötürü kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Doğumgünü Partisi Verdiğini Görmek

Rüyada doğumgünü partisi verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok güzel ve sevindirici haberler alacağına yorumlanır.

Rüyada Nişan Partisi Verdiğini Görmek

Rüyada nişan partisi verdiğini görmek, rüya sahibinin, aile içinde arası bozulmuş olan kişilerin ilişkilerinin düzeleceğine ve çıkan sorunların en kısa sürede ortadan kaldırılacağına işaret edilir.

Rüyada Yemek Partisi Verdiğini Görmek

Rüyada yemek partisi verdiğini görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta başlayan arkadaşlıkların daha sonra sosyal faaliyetler açısından daha etkin olmasına tabir edilir.

Rüyada İçkili Partide Bulunmak

Rüyada içkili partide bulunmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşayacağı endişeye işaret edilir.

Rüyada Gürültülü Partide Bulunmak

Rüyada gürültülü partide bulunmak, aile hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak aksi durumlardan ötürü çok büyük üzüntü yaşanacağına ve bu sorunların gerek ayrılık gerek hastalık durumlarından kaynaklandığına delalet edilir.

Rüyada Neşeli Bir Partiye Katılmak

Rüyada neşeli bir partiye katılmak, rüya sahibinin içinde bulunduğu durumdan pek memnun olmadığına ve çok huzursuz olduğuna tabir edilir.

Rüyada Kötü Bir Partiye Katılmak

Rüyada kötü bir partiye katılmak, rüya sahibinin, hayata karşı çok becerikli, akıllı ve çok yetenekli bir duruş sergileyeceğine yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6494