Rüya tabiri ara

Örümcek ağı

Mart 21, 2016 - Okuma süresi: 3 dakika

ÖRÜMCEK AĞI: Rakiplerinize karşı dik­katli olmanız konusunda sizi uyarır; düşmanlarınız içinden çıkılması zor bir duruma düşmenize sebep olacak tu­zaklar kurabilirler.

Rüyada örümcek ağı görmek kötülük düşünen ve düşündüğü ile kalmayan, gözünü kırpmadan kötülük yapan kişilere işaret eder. Rüyada örümcek ağı gören kişinin üzerinde nazar vardır, rüya sahibi yıldızı alçak biri olduğu için kötü ve art niyetli bakışların her zaman hedefinde olur, hatta onların kötü enerjilerinden etkilenir ve hayatında her şey yolunda giderken bir anda tepe taklak olur.

Yıldızı alçak olan ve çabucak nazara gelen kişilerin hemen kurşun döktürmek istemeleri ondandır yani kem gözleri kendilerinden uzaklaştırıp, etkisiz hale getirmek amacıyla çareyi kurşun döktürmekte ararlar. Fakat örümcek ağı bazen bu yorumun tam aksine kişi için kısmet şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek

Rüya sahibinin garibanlık ve yoklukla geçen hayatından bıktığına, zengin olmak için gözünü karartarak her yola başvurabileceğine tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Bozmak

Rüya sahibinin alacağı kötü bir haberin ardından üzülmesine delalet eder. Ayrıca patavatsızlığı nedeni ile güzel ve hayırlı bir işi kaybetmesine ya da iyi dostlarını elinden kaçırmasına işaret eder.

Rüyada Örümcek Isırması

Rüya sahibinin işleri yolundayken ve eline bol kazanç geçiyorken girdiği büyük bir borcun altından şimdi kalkamaması ve çok sıkıntılı zamanlar geçirmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüya sahibi için hiçbir faydası olmadığı gibi ancak kendisine külfet olan bir kişiyi hayatından tamamen çıkarma kararı alması ve bu kararı uygulaması anlamına gelir.

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek kendi halinde, evinde ve işinde gücünde olan kimseler ile ilim sahibi alim kişilere işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde de böyle kişiler olduğu ve rüya sahibinin onlarla ahbaplık etmekten büyük keyif aldığı şeklinde yorumlanır. Bazı rüya tabirleri rüyada örümcek görmeyi nefsine düşkün, tembel ve huysuz kimse olarak ifade ederler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2034