Rüya tabiri ara

Cover Image

Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Ağustos 25, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, hayırlı ve helal kazanca, alın teri dökülerek kazanılan mala, mertebeye yükselmeye, sağlıklı ömre, hayırlı evlada işaret eder. Rüyasında ölmüş birinin elini öptüğünü gören kimse, yaşamı boyunca çile ve zorluk çekmeyerek her türlü isteğine zahmetsiz şekilde ulaşma şansını elde eder. Bu rüya kimi zaman da iş hayatınızda sıkıntıya düşmeye, yaptığınız bir çok işte hayal kırıklığı yaşamaya, yakın olarak gördüğünüz kimselerden zarar göreceğinize tabir edilir. Rüyada ölmüş bir kimsenin elini öpmek, bazen de çekilen zahmet ve sıkıntıların sonunda huzura ermeye, sıkıntıların sonunda hak edilen saygınlığa ulaşmaya, gelecek kaygısı gütmeden yaşamaya tabir edilir. Ölünün elinin öpmek rüyası hakkında bir çok rüya alimimiz de görülen rüyayı kurtuluş şeklinde yorumlanıp kişinin arzu ettiği hayata kavuşması konusunda amel ve amacına nail olacağı şeklinde belirtmişlerdir.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek Ne Demek?

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, gizli kapaklı yapılan işlere, insanları amaç ve eylem doğrultusunda kullanmaya, hayatın güzel yönlerini görmezden gelmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, çevresindeki insanlardan daima gerçek yüzünü gizleyecek ihtiyaçları doğrultusunda sadece insanlara yaklaşacaktır. Rüyada ölmüş birini görmek, başkalarının yaşam tarzını arzulamaya, kişinin kazanarak bir şeylere gelmek yerine hayal dünyasında yaşayarak zamanını boşa geçirmesine sembol edilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Yanağını Öpmek

Rüyada ölmüş birinin yanağını öpmek, rüyayı gören kimseler için  özellikle ticari hayatı içeren bu rüya kişinin kararsız kaldığı işlerde kendisine bir çok konuda yardim sağlayacak kimse sayesinde korkusuzca girerek yoluna devam edeceğine işaret edilir. Rüyada ölmüş  birinin yanağını öpmek, insanların hayır duasını almaya, yaptığınız yardımlar ve iyiliklerle gönüllerde taht kurmaya yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, hayra delalet etmediği gibi kişinin gerçeklerden uzak olması imkansız işlerin peşinde koşacağına yorumlanır. Bu rüya kurulan boş hayalleri, yalan yanlış sözleri, atılan iftiraları, mutsuz olunacak dedikodulara maruz kalkınmaya işaret edilir. Rüyada ölmüş birine sarılmak, Allah’ın buyruklarına uymak yerine şeytandan medet ummaya, rızkı yanlış yerlerde aramaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Tutmak

Rüyada ölmüş birinin elini tutmak, mevki ve makamı, gösterilen başarıların karşılığını görmeye, hayırlı ve bereketli kazançlara nail olmaya yorumlanır. Bu rüya kişinin hayatını kazanmak ve amacına ulaşmak adına girdiği yolda elde ettiği başarısını ve kararlılığını işaret eder.

Rüyada Ölmüş Kimseden Bir Şeyler Almak

Rüyada ölmüş kimseden bir şeyler almak, amacınıza nail olmaya, edilen duaların kabulüne, zahmet çekilerek çıkılan yolda olumlu sona ulaşmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yakın zaman da duyacakları mutlu edici sözlerle yaşamlarını daha güzel ve sevinçli hale getirerek insanlar tarafından değer gördüklerini anlarlar. Ölmüş kimseden bir şeyler almak, rüyası, yaşamınızda pek çok olumlu şeyin başlayacağına, gelecek müjdeli haberler karşısında yaşam tarzınızın değişeceğine sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2268