Rüya tabiri ara

Mide Bulantısı

Mart 20, 2016 - Okuma süresi: 3 dakika

MİDE BULANTISI: Düzeninizi bozacak tehlikelerle karşılaşacağınızı gösterir. Gözünüzü açık anmanız ve çevreniz­deki insanlara dikkat etmeniz gerekir; çünkü bu insanların size kötülüğü do­kunabilir.

Rüyada mide bulantısı görmek, kişinin hastalanmasına veya bir takım sıkıntılar yaşamasına yorumlanmaktadır. Mide bulantısı olduğunu gören kimse kuvvet ve güçten düşer veya iş hayatında bulunduğu mevkiden indirilir. Başkasının midesinin bulandığını görmek ise o kişinin yaşayacağı zorluklara işarettir. Rüyasında midesi bulanan ve kusan kimse, tüm zorluklardan, sıkıntılardan ve belalardan kurtulur. Bu rüya özellikle üzüntü çekenler için tüm bu dertlerden uzaklaşmaya ve rahatlamaya işarettir.

Rüyada Mide Görmek

Rüyada mide görmek, kişinin ömrüne ve elde edeceği rızka işarettir. Bu rüya genellikle midenin görülme durumuna göre yorumlanmaktadır. Rüyada midesini sağlam ve sağlıklı gören gerçek hayatta afiyet ve güzellik içinde bulunur. Rüyasında midesinde yara gören kişi, hayatında birtakım zorluklar yaşar veya sıkıntıya girer. Özellikle iş hayatında çeşitli girişimlerde bulunanlar için bu rüya, yapacağı çalışmalardan istediği sonuçları alamayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada midesini yıkanmış görmek, kişinin temiz ahlakına ve güzel bir ömür sürmesine işarettir. Rüyasında midesini elinde tutan kişi hayırlı bir evlada sahip olur.

Rüyada Boş Mide Görmek

Rüyada boş mide gören kişi, gerçek hayatında isteklerinin bazılarına kavuşamaz. Bu rüya gören kişinin maddi anlamda zarar etmesine, birtakım zorluklarla karşılaşmasına işarettir. Rüyada boş mideyi yemekle doldurmak rızka, güzel bir geçim elde etmeye her anlamda arzu ve isteklere kavuşmaya yorumlanır. Rüyasında boş bir mideden ses geldiğini görmek, boş işlerle uğraşmaya, kötü söze veya dedikoduya işarettir.

Rüyada Mide Bulantısı Görmenin Psikolojik Tabiri

Gerçek yaşamında birtakım sıkıntılar çeken ve bundan dolayı da oldukça bunalan kimselerin gördüğü bir rüyadır. Bu rüya artık çektiğiniz sıkıntılardan kurtulmak için, rahat olmanız gerektiğini ve eğer böyle olmazsa bazı fiziksel zararlara olabileceğinizi göstermektedir. Bazen de bu rüya maddi sıkıntılar çektiğinizin ve bundan dolayı da üzüntü içinde bulunduğunuzun bir göstergesidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6446