Rüya tabiri ara

Kıyafet

Mart 20, 2016 - Okuma süresi: 4 dakika

KIYAFET: Kıyafetlerin özellikleri rüyanın yorumunu etkiler; çünkü kıyafetler sa­yısız renkte, şekilde ve pek çok madde­den yapılmış olabilir. Rüyanızda gördü­ğünüz giysi güzelse, canlı renkteyse ve temizse beklemediğiniz bir koruma alacağınızı gösterir, hayatınızın her ala­nında iyi şansa işarettir. Eğer giysi kirli ve bakımsızsa, yalnız kalıp çok üzülece­ğiniz günler yaşayacağınıza ve kötü şansın peşinizi bırakmayacağına işaret­tir. Üzerinizdeki giysileri çıkarttığınızı görmek özellikle iş hayatınızda sizin için iyi olacak değişiklikler yaşayacağı­nızı, sosyal açıdan çok daha iyi bir ko­numa geleceğinizi gösterir. Rüyanızda kendi giysilerinizi sattığınızı görmeniz kötüye yorulur ve işlerinizin kötü gide­ceğini ve maddi kayıplar yaşayacağını­zı simgeler. Fakat rüyanızda giysilerini­zi yıkıyor, ütülüyor veya dikiyorsanız durum bunun tam tersidir çünkü zor­lukların ortadan kalkacağı güzel günle­rin habercisidir. Eğer rüyanızda saçma sapan bir şekilde giyinmişseniz, insan­ların sizinle alay edeceğini ve eleştîreçeklerini gösterir. Eğer yumuşak renkli, dikkat çekmeyen ve geleneksel kıyafet­ler giymişseniz, hayatınızın şimdiye ka­dar olduğu gibi aynı şekilde devam edeceğinin işaretidir.

Rüyada kıyafet görmek, yabancı bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın hane içinde, arkadaşlardan ya da komşulardan biri değil, rüya sahibinin dışarıdaki hayatından bir kadın olup, rüya sahibini baştan çıkararak, kafasını karıştırıp tüm hayatını ters yüz edecek bir kadın olarak tabir edilir. Rüyada kıyafet görmek zengin olmaya, bolluğa, berekete, neşeye, mutluluğa ve sevince delalet eder. Rüya sahibi hayatı boyunca rahat içinde yaşayacak, para kazanmak için büyük zahmetlere ve eziyetlere girmeyecek, yorulmayacaktır.

Rüyada Kıyafet Değiştirdiğini Görmek

İş ya da statü değiştirmeye ve yükselmeye delalet ederken aynı zamanda hayatın olumlu yönde değişmesine ve rüya sahibine şans getirmesine tabir edilir.

Rüyada Kıyafet Satın Almak

Rüya sahibinin işinde beklediği ciroyu elde edemeyeceği anlamına gelir. Bu nedenle mali anlamda sıkıntılara düşecek, çeklerini ve senetlerini ödeme konusunda büyük sıkıntı yaşayarak, bir hayli kötü günler geçirecek demektir.

Rüyada Kıyafet Aramak

Rüya sahibinin işinden memnun olmadığına kendisine daha büyük gelir getireceğini düşündüğü bazı işlerin peşinde olduğuna ve bunları analiz ettiğine yorulur.

Rüyada Kıyafet Almak

Rüya sahibi için iyi şans ve kısmet olarak ifade edilir. Rüya sahibinin şansının yaver gideceği ve hedeflerine ulaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibi güzel ve sürpriz gelişmeler yaşayacak demektir.

Rüyada Kıyafet Kaybetmek

Zarar etmeye ve darlığa düşmeye yorulur. Rüya sahibi zor ve sıkıntılı günler geçirecek, borcu borçla kapatmaya çalışacak ve kendini bu kez iyice içinden çıkılmaz bir durumun içine sokacak diye yorumlanır.

Rüyada Kıyafet Toplamak

Rüya sahibinin geleceğini düşünerek yaptığı birikim ve yatırım olarak tabir edilir. Rüya sahibi, yemesini bildiği kadar para biriktirmesini de biliyor ve yarınlarını unutmadan, iyi ve kötü gününü hesaba katarak yaşıyor demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6308