Rüya tabiri ara

Kaburga Kemiği

Nisan 2, 2016 - Okuma süresi: 3 dakika

KABURGA KEMİĞİ: Rûyâda kaburga kemiği gör­mek, hem kadın, hem erkek, için evliliğe işarettir.Rûyâda kaburga kemiklerinin olmadığını gör­mek, ev halkından (aileden) birinin vefat edeceğine
(öleceğine) işaretle tabir olunur.

Rüyada kaburga görmek, anaç duygulara, sahiplenmeye, koruma içgüdüsüne ve Allah’ın erkek için yarattığı karşı cinse alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayata karşı bakışına, duruşuna, inanışına, yaşam şekline, doğru bildiklerine, yanlışlarına, zayıf olduğu konulara, sevinçlerine, mutluluklarına, üzüntülerine, gözyaşına, yenilgilerine ve hayal kırıklıklarına tabir edilir. Kişiyi kendisi yapan her türlü değere işaret ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Kaburga Dolması Görmek

Rüyayı gören kişinin görgülü, eğitimli, soylu ve zengin kişi olacağına, kendi işini kuracağına, emrinde insan çalıştıracağına ve maddi anlamda neredeyse rekabet edilemeyecek kadar güç sahibi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin kolay ulaşılamayacak kadar yüksek bir gelir elde edeceğine ve aynı oranda da refah düzeyinin olacağına tabir edilir.

Rüyada Kaburga Yemeği Görmek

Rüyayı gören kişinin ağız tadının, huzurunun, rahatının ve konforunun yerinde olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına delalet eder. Rüya sahibi tükenmeyecek bir bolluğa sahip olacak ve helal lokma yiyecek demektir.

Rüyada Kaburga Kemiğinin Kırılması

İyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Tabiri caizse rüyayı gören kişinin güvendiği dağlara kar yağacağına ve ne umut bağladığı işlerden ne de kişilerden kendisine fayda gelmeyeceğine, bu nedenle maddi ve manevi olarak yıkılacağına rivayet edilir.

Rüyada Kaburga Eti Yemek

Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, mali anlamda rahatının yerinde olacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, alım gücünün zayıflamayacağına ve tüketimi her zaman gönlüne göre yapacağına işaret eder.

Rüyada Kaburga Yemek

Rüyada kaburga yemekle, kaburga eti yemek aynı anlamlara gelir. Berekete, verimli işlere, hayırlı kazanca, makbul olan mallara ve ele geçecek çok güzel fırsatlara tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4710

Rüya Sitesi Linkleri