Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Melek Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları

Mart 20, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada melek görmenin birden fazla anlamı vardır. İslami rüya tabirleri içerisinde melekle ilgili rüyalar genellikle hayra yorulur ve kişi için bolluk ve berekete işaret eder.
Eğer kendinizi melek olarak görmüşseniz insanlar arasındaki saygınlığınızın artacağına ve maddi manevi kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir. Meleği insan kılığında görüyorsanız mutlu olacağınıza, temiz bir şekilde görüyorsanız ise bereketli zamanların geleceğine yorulur.
Fakat aksine meleği temiz değil de kötü bir surette görüyorsanız kötü zamanlar geçireceğinize ve hatalı davranışlarınızdan ötürü hoş görülmeyeceğinize yorumlanabilir.
Bir melek rüyada size selam veriyor ise hayırlara vesile olacak haberler alacağınıza, ahiret hayatınızda rahat edeceğinize, rüyanızda melekle konuşuyor iseniz yaradan tarafından şehadet konumuna ulaşacağınıza işaret eder.

İslami Rüyalar Bereketi Simgeler

İslami rüyalar, rüyada göreceğiniz varlığa, olaya ve gerçekleşme durumuna bağlı olarak birbirinden farklı şekillerde yorumlanabilir. İslami rüya tabirleri kişiden kişiye değişmekle beraber eğer kutsal sayılan varlıklar ve olaylar görüyorsanız lehinize mutluluk, iman ve huzurun sağlanacağı hususunda yorumlanır. Beklenmedik olumsuz islami rüyalar görüyorsanız hayatınızda eksik giden veya hatalı yaptığınız şeyleri düzeltmenin gerektiğini gösterir.
Genellikle melek görmek güzel zamanlara işarettir. Melek size doğru yaklaşıyorsa, hayat felsefenizi, tavırlarınızı ve bakış açınızda değişiklik yapmanız gerektiğine işaret eder. Meleklerin sizinle irtibata geçtiğini görmeniz imanlı bir müslüman olduğunuza ve mükafatlandırılacağınıza işaret eder. Rüyada meleklerin size bir şeyler vermesi şehadet mertebesine yükselebileceğinize, Allah yolunda şehit olacağınıza ve Allah’ın sevgili bir kulu olduğunuza yorulur.
Görülen islami rüyalar arasında kabire inen bir melek var ise bol rızklı, bereketli bir hayata, durumu iyi olmayan müslümanın zengin olacağına veya Allah katında şehadet mertebesine yükseleceğine işarettir.
Meleklerin Allah’ın görevlendirdiği gözle görülmeyen varlıklardır. Eğer bu varlıkları rüyanızda görür iseniz bu çoğunlukla kişinin temiz kalpliliğine, allah inancının olmasına ve hayırlı bir geleceğe sahip olacağına yorulmaktadır.
İslami rüya tabirleri, herkesin zaman zaman görebileceği kutsal sayılabilecek rüyaların yorumlanmasına verilen isimdir. Bu islami rüya tabirlerinin anlamları kişiden kişiye değişebileceği gibi rüya içerisinde göreceğiniz olayların gelişme şekline bağlı olarak farklı bir biçimde yorumlanabilir. O yüzden rüya tabirini net öğrenebilmek için rüyanızı da net hatırlamanız gerekmektedir. Allah yolunda ilerleyen bir müslüman iseniz bu tür islami rüyaların sizler için olumlu, bereketli günler geleceği hususunda yorumlanması muhtemeldir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

647

Rüya Sitesi Linkleri