Rüya tabiri ara

Hamile Kadının Rüyasında Doğum Yapması

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Hamile kadının rüyasında doğum yapması doğacak olan çocuğun cinsiyetine delalet edebilir. Eğer rüyada erkek çocuk doğrulursa doğacak çocuğun kız olacağı, eğer rüyada kız çocuk doğrulursa erkek olacağı manasına gelir.Yine kadının kız çocuğu doğurduğunu görmesi, kocasının başına faydalı bir iş geleceğine, erkek çocuk doğurduğunu görmesi, kocasının başına sıkıntılı bir iş geleceğine tabir olunur.Hamile kadının rüyada kendisini bıyıklı görmesi çocuğunun erkek olacağına dalalet eder.Ayrıca yine rüyada kadının erkek çocuk doğurduğunu görmesi sıkıntılı işlerin sonunda feraha ulaşacağına, kız çocuğu doğurduğunu görmekse yine hayra işarettir.

Rüyada hamile kadının doğurduğunu görmesi çok temiz, güzel bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kadının temiz kalpli olduğuna, kimse için kötü his beslemediğine ve haset olmadığına işaret etmektedir. Hamilelik Allah’ın bir vergisi olduğundan bu rüyayı gören kişinin birilerinin günahını aldığına da işaret etmektedir.

Rüyada hamile kadının doğum yaptığını görmek erkek çocuk görülmüşse, doğduğunda çocuğun ailesine bolluk, bereket getireceğini işaret etmektedir. Hiç bir zaman maddi sıkıntı çekmeyecek olduklarına hiç beklemediği yerlerden sürekli kısmetlerinin geleceğini ifade eder. Görülen çocuk kızsa ailesine hayırlı bir evlat olacağına işaret eder. Yaşlandıklarında bile onlara bakacak bir kızlarının olduğuna onu güzel günlerin beklediğine işarettir. Kocasının bu rüyayı gören kadına yeniden aşık olacağını ve onu el üstünde tutacağını belirten rüya çok güzeldir.

Rüyada hamile kadının çocuğunu görmesi, çocuk temizse dahada iyiye yorumlanır. Annenin günahlarının da azlığına işaret eder. Çocuğun eli yüzü pisse ve çıplaksa annenin ibadetine dikkat etmesi gerektiğini işaret eder. Çocuğun yüzünü görmüşse gördüğü bebeğe benzeyecek olduğunu belirttir.

Rüyada hamile kadının gocuğunu görmesi ve emzirmesi, çok güzel yorumlanmaktadır. Sütünün aktığını gören anne bebeğini çok seveceğini işaret eder. Annelik iç güdülerinin şimdiden başladığını çok iyi bir anne olacağını belirttir. Annesinin kıymetini bilen bir evlat dünyaya getireceğine delalettir. Rüyada hamile kadının çocuğunu görmesi herkese kısmet olmayan rüyalar arasında yer almaktadır.

Rüyada Doğum sancısı Çekmek bu rüya bazı yorumcular tarafından, rüya sahibinin borçlarından kurtulacağına yorumlanır. Yine bu rüyanın yorumunun devamı, rüya sahibinin çok üzüntülü zamanlardan ferah ve esenlik dolu günlere kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Doğum yapmak için hastaneye gittiğini gören kişi, hayatında yapmakta olduğu her işte kimseye ihtiyaç duymadan, emin bir şekilde yok katetmesine ve başarıyı sapasağlam elde edeceğine yorumlanır. Rüyada koşar adımlarla hastaneye doğum yapmak için gittiğini gören kişi yapmak istediği iş için bedensel olarak çok yorulacağına ve sonunda başarılı olacağına delalet eder. Araba ile doğum yapmaya giden kişi, yapmak istediği işi kendi bile tahmin edemeyeceği şekilde hızlı ve kolay tamamlayacağına ve bu işin sonunda yorulmadan çok fazla çabalamadan başarıyı eline alacağına delalet eder.

Rüyada sezaryen ile zor bir doğum yaptığını gören kişi elde etmek için üzerinde emek sarf ettiği bir işi yardım alarak gerçekleştirip başarılı bir işi mutlu şekilde bitireceğine delalet eder. Su içerisinde zor bir doğum gerçekleştiren kişi için rüyası, Birçok alternatif varken kendine göre doğru zannettiği seçeneğin doğru çıkmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kolay doğum yapmak, kişinin kimsenin yardımına baş vurmadan ve kolaylıkla işlerini yürüteceğine, başarılı bir dönem geçireceğine delalet eder. Kişinin kendisini hastanede kolayca doğum yapması, işle alakalı uzmanlardan yardım alıp işlerinde çok başarı elde edeceğine yorumlanmaktadır. Suda kolay doğum yaptığını gören kişi konforunu ve yaşam standardını hiç bir zaman sekteye uğratmadan hayatına mutlu bir biçimde devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada tuvalette doğum yapmak başkalarının fikirleri ile hareket etmeye ve plansız ilerleme sonucu hüsrana uğramaya yorumlanır. Tuvalette ölü doğum yapmak, girilecek olan uğursuz ve mutsuz bir dönemin işaretçisidir.

Sezaryen ile doğum yaptığını gören kişi, hayatında hayalini kurduğu bir şeyin gerçek olacağına ve uğraş ve emekle geldiği noktada istediğini alacağına yorumlanır. Zorluklar ile mücadele ile gelinen noktanın başarı ve mutlu sonla bitmesine delalet eder.

Rüyada ölü erkek bebek doğurmak kişi için, planladığı, kesin gözü ile baktığı bir şeyin olumsuz yönde elinden gideceğine ve bundan dolayı hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Rüyada ölü kız bebek doğurmak uğraş verilen bir işin kıl payı ile elden gitmesine ve sonunda üzülmeye yorumlanır.

Rüyasında kız bebek doğuran kişi için rüyası müjdeyle yorumlanır. Kız çocuğu bereket ve mutluluk ile yorumlanırken rüya sahibi için hayatının iyi yönde gelişmeler ile dolacağına ve işsiz ise iş bulacağına yorumlanır. Sıkıntılı günler yaşayan bir kişi rüyasında kız bebek doğurduğunu gördü ise rüyasının tabiri sıkıntılardan kurtulacağına ve feraha kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada erkek bebek doğurduğunu gören kişinin, çok mutlu olacağı ile yorumlanır. Rüyada erkek bebek doğurduğunu gören kişinin hayatı çok büyük ölçüde değişir ve kendisini güzel, mutlu, huzurlu ve bereketli günler bekler.

Rüyada Doğum Yapmak, hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatı temiz, ferah, kötülükten ve şerden arınacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında oluşan çözümü imkansız gibi görünen bazı sıkıntılarından kurtulacağına, iç huzuru ile gelecek günlerde mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyasında kişinin doğum yapması, kaybetmiş olduğu saygınlığını geri kazanacağına ve etrafı tarafından sevilen biri olacağına delalet eder. Doğum yapmak iyi rüyalar arasındadır ve bu rüyayı gören kişinin dünya sıkıntılarından uzak kalacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1583