Rüya tabiri ara

Hamile Kadının Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmesi

Şubat 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Hamile kadının rüyada gelinlik giydiğini görmesi arzu ve isteklerine kavuşmak olarak yorumlanır. Hamile bir kadının rüyasında gelinlik giydiğini görmesi, yakın bir zamanda çok kolay ve sağlıklı bir doğum yapacağına ve çok hayırlı bir erkek çocuğu dünyaya getireceğine işaret eder. Hamile bir kadının rüyasında kısa ve beyaz bir gelinlik giymesi, yakın bir zamanda sağlıklı bir doğum yapacağına ve bebeğini kucağına alacağına işaret eder. Hamile bir kadın rüyasında yeşil bir gelinlik giydiğini görmesi, çok istediği ve arzuladığı bir şeye kavuşacağına işaret eder. Ayrıca sıkıntılarından kurulacağına ve rahata kavuşacağına işaret eder. Hamile bir kadın rüyasında pembe bir gelinlik giydiğini görmesi, doğum zamanının yaklaştığına ve bir kız çocuğu dünyaya getireceğine işaret eder. Hamile bir rüyasında siyah bir gelinlik giydiğini görmesi, çok yakın bir zamanda hayatını olumlu yönde değiştirecek ama çok zor şartlardan geçmesini gerektirecek bir takım olaylar yaşar.

Hamile kadının rüyada uzun ve kuyruklu bir gelinlik giydiğini görmesi, Doğumuna daha uzun bir zaman olduğuna işarettir. Hamile bir kadının rüyasında uzun ve kuyruklu bembeyaz olan bir gelinlik giydiğini görmesi ise, Doğumuna çok zaman olmasına rağmen annenin çok acele ettiğine ancak bebeğinin gelişiminin çok sağlıklı olduğuna işaret eder. Hamile bir kadının rüyasında kısa bir gelinlik ve mor renkte olan bir gelinlik giydiğini görmesi, doğumuna çok az bir zaman kaldığı için çok fazla endişe duyduğuna işaret eder

Hamile bir kadının rüyasında yırtık bir gelinlik giydiğini görmesi, bebeğin sağlığı ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşayacağına bu durumun hayatını çok olumsuz etkileyeceğine işaret eder.

Hamile kadının rüyasında taşlı ve parlak bir gelinlik giymesi, bebeğin çok sağlıklı doğacağına ve bebeğin gelişi ile hayatında çok parlak bir dönem geçireceğine, çok mutlu olacağına ve hayatında çok köklü değişikliklere imza atacağına işaret eder. Hamile kadının rüyasında beyaz bir gelinlik giydiğini görmesi ancak taşlarının teker teker yere düştüğünü görmesi, çok rahat ve kolay bir doğum yapacağına ve bebeğinin çok sağlıklı dünyaya geleceğine ancak bir takım maddi sıkıntılar yaşayacağına ve çevresinden çok fazla göze geleceğine işaret eder.

Hamile Kadının Rüyada Gelinlik Giymesi, ve gelinliğin kendini sıktığını görmesi, maddi ve manevi bir takım sıkıntılara gireceğine bu sıkıntılardan kurtulduktan sonra çok sağlıklı bir bebek dünyaya getireceğine ve doğumunun zor geçeceğine işaret eder. Hamile bir kadının rüyasında geniş bir gelinlik giydiğini görmesi, maddi ve manevi çok rahatlayacağına ve hiç bir sıkıntı ve sorun çıkmadan sağlıklı bir bebek dünyaya getireceğine, doğumunun çok kolay ve rahat geçeceğine işaret eder. hamile bir kadının rüyasında gelinlik giyerek uyuması, kafasının çok rahat olmasına sıkıntıların ve kederin ondan çok uzak olmasına mutlu ve huzurlu olduğuna işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2391