Rüya tabiri ara

Hamile Kadının Rüyada Balık Görmesi

Mart 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Hamile Kadının Rüyada Balık Görmesi mutlu haberler almaya, hayallere kavuşmaya, içinde bulunduğu zor durumdan feraha çıkmaya, işlerinin yoluna gireceğine, yoksulluktan rahata çıkmaya, korkulardan emin olmaya, bol rızka, sevilen biri olmaya, malın çoğalacağına, hanede yaşanacak bolluk ve berekete, yeni bir hayata başlamaya, sorumluluk sahibi olmaya ve kız çocuğu ile tabir edilir. Rüyada hamile kadının balık görmesi, Hayırlı bir kız çocuğuna sahip olacağı olacağı anlamına gelir.Bazı rüya tabirlerine göre hamile kadının rüyada balık doğurması kendisine faydalı olacak, haneye kısmet ve bereket getirecek olan güzel yüzlü bir kız çocuğu ile tabir edilir.

Hamile kadının rüyada balık tuttuğunu görmesi, kazancının artacağına, tutulan balıklar küçük ise elinden çıkacak olan ufak mala, ölmüş balık, boş umutlar beslemeye, büyük balık, hamile kadının rüyada balık tutması bol şansa, rahata kavuşmaya, sıkıntıları geride bırakmaya, hanede yaşanacak olan mutlu günlere ve alınacak sevindirici havadisler ile yorumlanır.

Hamile kadının bulanık suda balık tuttuğunu görmesi, kişinin üzüntü ve keder içine düşeceğine ya da boşa geçen zaman ve meşguliyet ile yorumlanır. hamile kadının karada balık tuttuğunu görmesi, hamile kadının rüyada pişmiş balık görmesi yüzünü güldürecek olan bir haber alacağına, içinde bulunduğu durumdan hayırla kurtulacağına, sevinç ve ferahlığa emmeye alamet eder.Hamile kadının rüyada balık yediğini görmesi, zenginliğe, gelirin artmasına, doğacak çocuğunun okuyup ilim sahibi olacağına ve sevince delalet eder.

Hamile kadının rüyada balık sattığını görmesi, kendisi ve çocuğu için hayır ve menfaat getirecek olan işlerle uğraşmaya,hamile kadının rüyada yunus balığı görmek yakın çevresi ve kendi uğraşları ile birçok fayda göreceği anlamına gelir.

Hamile kadının rüyada balık doğurduğunu görmesi, doğacak olan evladının uzun ömürlü olacağına işaret eder. Hamile kadının rüyada siyah balık görmesi, kişinin kendisine zarar verecek kişiler ile karşılaşıp zarar göreceğine ve sıkıntılı günler geçirmeye, beyaz balık, tertemiz ve helal rızka, beyaz tenli bir evlat sahibi olmaya, yunus balığı, fakirlikten kurtulup emniyet içinde aile bireyleri ile yaşanacak olan mutlu, huzurlu ve bereket içinde geçecek bir hayat ile tabir edilir.

Hamile kadının rüyada balık pişirdiğini görmesi, kişinin dualarının kabul olacağına, rahatlayıp kurtulmaya, düşmana karşı zafer kazanmaya, ve kadrinin büyük olacağına işaret eder.Hamile kadının rüyada balık sürüsü görmesi ise, doğacak çocuğunun kısmetli bir kimse olacağı ile tabir edilir.