Rüya tabiri ara

Cover Image

Gideni Geri Getirme için Aşık Etme Büyüsü ve Duası

Mart 20, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

İnsanlar hayatta birilerine bağlanmak ve o kişi ile birlikte yaşamak için çaba harcamaktadır. Ancak çeşitli nedenlerle insanlar buldukları sevgililerini, eşlerini kendilerinden uzaklaşmış olarak bulabilmektedir. Bu durumda kalanların birçoğu çareyi çeşitli medyumlara gitmekte buluyor. Ülkemizde de medyum olarak bilinen ancak büyü değil ilim ve dua gücüyle yardımcı olmaya çalışan hocamız medyum Süleyman Hoca gideni geri getirme ve aşık etme duası ile insanlara yardımcı olmaya çalışıyor. Sadece duanın okunması değil o duanın ilmi bilgi ve samimiyetle okunması önemlidir. Hocamız bu konuda ülkemizde ün yapmış ve kendisini geliştirmiş nadir kişilerden birisidir.

Medyumlar Hangi Amaçla Dua Yapar?

Gideni geri getirme ve aşık etme duası genel olarak iki amaç için yapılmaktadır. Birincisi, adından da anlaşıldığı gibi giden ve terk eden sevgilinin geri dönmesini sağlamak amacıyla yapılmasıdır. İkincisi ise, giden sevgilinin geri dönmesi ve tekrar kalıcı bir şekilde âşık olmasını sağlamak içindir. İnsanlar istedikleri amaç için bu duayı yapabilir. Daha etkili olabilmesi için hocamız ilmi kaynaklarına dayanarak sizlerin enerji yapınıza göre duanın tesir etkisini anlamaya çalışmaktadır.

Geri Getirme Duası Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sevdiği kişiler tarafından terk edilenler, büyük bir yanlışlık olan büyü yolunu seçmektedir. Çeşitli medyum hocalara giderek büyü yaptırmak bir sonuç vermeyecektir ve bunu deneyen kişilerin büyünün bir işe yaramayacağını bilmeleri ve tövbe etmeleri gerekir. Hocamız büyü kesinlikle yapmamakta ve tüm işlerini ilmi ve dua bilgisi ile yapmaktadır. Bağlama büyüsü yaptırmak istenen kişiye gideni geri getirme ve aşık etme duası yapacağı zaman, büyü ve sihir gibi uygulamalardan uzak durması, pişmanlık duygusu ile Allah’a yönelmesi ve yalvarması uygun olacaktır. Samimi olarak yapılan duaların daha etkili olduğunu insanlar manevi olarak hissedeceklerdir.

Bağlama Büyüsünde İçtenlikle Yapılan Dua

Hangi konuda olursa olsun duanın kabulü için içtenlikle yapılması gerekir. Medyum Süleyman Hocamız tüm gelen kişilere, ilmi olarak genel bir bilgilendirme yapmakta, sorunları dinlemekte ve kişinin sorunlarına yönelik en etkili duaları büyük bir içtenlikle okumaktadır. Dua Allah’a yalvarmak, Allah’tan bir şeyler istemek demektir. Bu nedenle yapılacak olan her duanın anlamını iyi bilmeli ve içtenlikle yapılmalıdır. Dua kişilerin kalbindeki kötü düşünceleri atacak, kişinin daha aklı selim düşünmesini sağlayacaktır. Gidene geri getirme ve aşık etme duası yapılırken karşı tarafa zarar vermemesine, iş sonunda karşı tarafın kötülük görmemesine dikkat edilmelidir.

Aşk büyüsü ve Dua Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü ile Gideni geri getirme yapılabilir. Aşık etme duası için öncelikle kişinin abdestli olması daha uygun olacaktır. Sonra kişi duaya göre niyetini söylemeli ve sakin bir ortamda, kendisini huzurlu hissettiği bir zamanda, kimseyi rahatsız etmeden duayı okumaya başlamalıdır. Dua için haftanın belirli bir günü ya da saati yoktur. Kişinin kendisini hazır ve huzurlu hissettiği sakin bir ortam olması önemlidir. Hocamız sizleri bu konuda duanın nasıl tesir edeceğini anlatacaktır. Dua yaparken kıbleye doğru yönelmek, ayakta iseniz gözlerinizi kapatıp, ellerinizi yukarıya doğru kaldırarak yapmalısınız.

Aşık Etme Büyüsü için Diğer Dualar

Medyum Süleyman Hocamızı günlük çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Hocamız sürekli olarak ulvi araştırmalar yaparak, insanların dertlerine çare aramaya çalışmaktadır. Gideni geri getirme ve aşık etme duası dışında farklı konular ile ilgili dualarda yapmaktadır. Bu dualar arasında, kararsızlık, unutkanlık, geleceğe dair ümitsizlik, maddi sorunlar, işlerinde bozulmalar, aşırı korku durumları, boşanmalar, kâbus görmeler, vesveseye kapılmak gibi aklınıza gelebilecek tüm konularda yapılabilecek dualar bulunmaktadır. Hocamız sizin durumunuza göre hangi duanın etkili olacağını, hangi duayı ne zaman nasıl okumanız gerektiğini sizlere bildirmektedir.