Rüya tabiri ara

Cover Image

Falcı

Ağustos 25, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada falcı görmek, kişinin gönülsüz olarak yapacağı hayır işine yorumlanır. Rüyasında falcı gören kimseler, batıl inançların kurbanı olmuş kimselerdir. Rüyada falcı görmek, büyük sıkıntılar atlatmaya, zorlukların içine düşmeye, hayatınızı olumsuz kılacak düşüncelerin içine girmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, geçmişe yönelik hayatını mutlu kılan kalıntıların peşine düşerek yarım kalan işlerin devamını sağlamaya çalışır. Rüyada görülen falcı sembolü aynı zaman da harama el açan, şeytanı duygular besleyen, insanlara karşı kötü duygular besleyerek zarar vermeye çalışan kimselere ifade edilir.

Rüyada Falcı Görmek Ne  Anlama Gelir?

Rüyada falcı görmek, kişinin rüyasında gördüğü falcı sembolü kişiye zarar vermek isteyen kötü huylu düşmanına işaret eder. Rüyasında falcı gören kimse, helal yollarla kazandığı rızkını hiç uğruna kötümser kimselere kaptırarak sıfırı tüketir. Bu rüya gören kişi ya da kişiler için aydınlığa işaret ettiği gibi gelecek olan kara günlere de işaret eder. Bir çok rüya alimlerimiz görülen falcı rüyası hakkında olumsuz anlamlarda ifadeler içermiş rüyanın gören kişi için kötülük ve uğursuzluk anlamı taşıdığını dile getirmişlerdir.

Rüyada Falcıya Gitmek  

Rüyada falcıya gitmek, bu rüya kişinin hayatını mutsuz kılacak sorunların içine düşerek rızkının bıçak gibi kesileceğine, kazançlarını hiç uğruna kaybederek sıfırı tüketeceğine yorumlanır. Rüyasında falcıya gittiğini gören kimse, Allah’a el açarak mevladan medet ummak yerine onun yarattığı kulundan yani şeytani varlıklardan medet umarlar.

Rüyada Falcının Evine Gitmek  

Rüyada falcının evine gitmek, kişinin kendisine yönelik kötülük yapan, kişiyi her daim mutsuz olmasına sebep olan insanların içine girerek gelecek saldırılar karşısında önlem almasına yorumlanır. Rüyasında falcı evine gittiğini gören kimse, beklentileri ve çıkarları doğrultusunda hareket edip o kimsenin insani güçlerini kötü yollarda harcarlar.

Rüyada Fal Baktırmak  

Rüyada fal baktırmak, bu rüya kişiyi ya da ailesini mutsuz edecek olaylara işaret olup batıran kimsenin başına gelecek musibetleri ve kötülükleri içerir. Rüyada fal baktırdığını görmek, ilim ihsandan uzak, hayatı kötülüklerle geçmiş, her türlü pisliği yapmakta haz alan insanlardan yardım görerek merak duygusunu köreltir. Rüyada fal baktırmak, bazen de yardım görmeye, bilgi sahibi olmaya, dost ve düşmanlarınızı tanımaya ifade edilir.

Rüyada Falcıyla Kavga Etmek  

Rüyada falcıyla kavga etmek, hoşnutsuz olaylarla karşılaşmaya, sizi ve ailenizi mutsuz edecek haberler almaya, açılan fırsat kapılarının tek tek kapanmasına yorumlanır. Rüyada falcıyla kavga etmek, bazen de hak ettiğiniz ve haklı olduğunuz davada hüküm sürmeye, adaletli davranarak insanlara eşitliği göstermeye, size karşı yapılan kötülükler karşısında sessiz kalmaya ifade edilir.

Rüyada Falcı Kadın Görmek  

Rüyada falcı kadın görmek, kişinin önemsiz bir olaya kafasını yorarak bu sorunlardan dolayı huzurunu kaçıracağına, ailesi ve sevdikleri insanları tatsız sorunlarla baş başa bırakarak kendisi gibi insanların da mutsuz olmasına sebep olacağına yorumlanır. Rüyasında falcı kadın gören kimse, sinsi ve kötü huylu kimseleri hayatından ve sevdikleri insanlardan uzak tutarak olabilecek kötülükler karşısında savunma amacı güder.

Rüyada Falcı Görmek Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada falcı görmek, rüyayı gören kimseler için son derece kötü anlamlar içerip kişinin başına gelecek olan talihsiz olaylara ve musibetlere yorumlanır. Rüyasında falcı gören kimse, yakın zaman da duyacağı kötü olay karşısında yıkılarak hayata dahil umutlarını kaybeder.

İslami Yorumu, rüyada falcı görmek, kişinin geçmişe yönelik güzel anılarını tazeleme peşinde koşacağına, birlikte olduğu kimselerle hoş vakit geçirerek bu birlikteliklerini hoş kılacaklarına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4258