Rüya tabiri ara

Bok

Mart 17, 2016 - Okuma süresi: 12 dakika

 Bok görmek :iyi değildir, kişinin hazırdan ve hak etmeden elde ettiği rızka, nimete, mala ve kazanca işaret eder. Rüyada boka dokunan ya da bokun bir yerlerine bulaştığını gören kişi boş işlerin, gerçekleşmesi imkânsız hayallerin ve kurmaca ideallerin peşinde koşup durup boşa vakit öldürüyor demektir. Rüyada bok görmek aynı zamanda mal, mülk, zenginlik, servet anlamına gelir. Rüya sahibinin malının ve mülkünün artacağına, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, başka iş kapıları açılacağına ve her türlü hastalığına deva bulacağına işaret eder. Rüyada görülen bok oranınca kişinin de mal varlığı ve serveti olacak demektir. Rüyada bok yediğini gören kişi kendisine hiç faydası olmayacak işler için kendini paralıyor demektir.

AT BOKU: Rûyâda at tersi görmek, mal ile yorum­lanır. Bir kimse, rüyasında at gübreleri (tersi) süpürdüğünü görse, bu onun kıymetli ve değerli bir kimseden mal elde edeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Çocuk Boku Görmek:

Rüyada çocuk boku görmek kişinin hayatında her şeyin yolunda gideceğine ve esenlik içinde olacağına delalet eder.

Rüyada Boka Bastığını Görmek:

Rüyada boka basıp, ayakkabısına bok bulaşan kişi olmayacak işler peşinde koşuyor ve hayali bir dünyada yaşıyor demektir.

Rüyada İnsan Boku Görmek:

Rüyada insan boku görmek güzeldir, kişinin ticaret hayatında elde ettiği başarılar sayesinde herkesin gözünde çok iyi bir yere geleceğine delalet eder.

Rüyada Hayvan Boku Görmek:

Rüyada hayvan boku görmek çok hayırlıdır, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Tuvalet Görmek:

Rüyada tuvalet görmek aile içindeki geçim sıkıntısına, ekmek parası için ter akıtmaya ve birikim yapmaya işaret ederken rüya sahibinin eşiyle aralarındaki sorunları hallederek güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Tuvaleti Boklu Görmek:

Rüyada tuvaleti boklu görmek çok iyidir. Kişinin yakın zamanda bolluğa, zenginliğe ve berekete kavuşacağına delalet ederken aynı zamanda büyük bir variyet elde etmeye işaret eder.

Rüyada Bok Temizlediğini Görmek:

Kişinin, hiç beklemediği bir anda uzun bir süre boyunca çalışmak zorunda kalacağı bir işe gireceğine, bu yüzden kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine yorumlanır. Rüyada tuvalette bok temizlediğini görmek, angarya işlerle uğraşmaya, gereksiz yere sıkıntı çekmeye, dertlerle zaman harcamaya, iş hayatında maddi açıdan kötü bir duruma düşmeye, sağlık sorunları yaşamaya ve zarar getirecek bir kişi ile muhatap olmaya yorulur.

Rüyada Bok Bulaşması:

Rüyayı gören kişinin, sahip olduğu kariyere büyük zarar verecek ve zor zamanlar geçirmesine sebep olacak bir olayla suçlanacağına, bu yüzden ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine delalettir. Rüyada pantolona bok bulaşması, çok iyi bir kariyere sahip olunacağı, ancak yaşanacak tatsız bir durumdan ötürü rakiplerden birinin yapacağı bir ayak oyunu ile iş dünyasında ismin lekeleneceği ve birçok işin kaybedileceği anlamına gelir

Rüyada Bok Yapmak:

Aile hayatı ve iş hayatı içinde çok rahat ettirecek bazı haberler alınacağına, bu haberlerin ardından aile kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, yeni bir işe girileceğine, akılda kalan ve çok istenen bir çalışmanın yakın zaman içinde gerçekleştirileceğine, sorunların biteceğine ve yaşanan bir haksızlığın telafi edileceğine tabir edilir. Rüyada tuvalete bok yapmak, işlerin ve ilişkilerin her zamanki gibi iyi bir şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına ve eğitim konusunda büyük bir karar verip arkasında durulacağına işarettir.

Rüyada Bok Kusmak:

Çalışma hayatında uzun zamandan beri devam eden başarılı çalışmaların rakipler tarafından kıskanılacağına, kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına ve üzüntü duyulacağına alamettir. Rüyada bok kusmak ve yıkanmak, zor bir durumla uğraşmaktan ötürü çok sıkıntı çekileceğine, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına ve sorunlardan ötürü bir türlü yeni bir adım atılamayacağına yorumlanır.

Rüyada Bok Yemek:

Kişinin, kendisini, çok üzecek bir haber alacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine ve yardım etmek istese de elinde olmayan sebeplerden ötürü yardım edemeyeceğine rivayet edilir. Rüyada bok yiyen birini görmek, laf taşıyan bir kişi yüzünden eşlerin arasının açılacağına, bu yüzden büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine ancak bir türlü aranın düzeltilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada Boklu Kuyu Görmek:

Yapıldığında ya da içine girildiğinde birçok sorunu ve sıkıntıyı da beraberinde getirecek bir projeyle muhatap olunacağına, bu projenin maddi açıdan epey zarar getireceğine, iş dünyasında sahip olunan ünün lekeleneceğine ve aile hayatına büyük bir darbe ineceğine işarettir. Rüyada boklu kuyuya düşmek, birçok sorunun üstüste geleceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, yakın bir kişiden destek isteneceğine ve bu kişiden destek gelmemesi yüzünden sorunların daha da büyüyüp hayatın altüst olacağına yorumlanır.

Rüyada Bokun İçinde Yüzmek:

Rüya sahibinin, kötü bir durumla başa çıkmak zorunda kalacağına, bu yüzden çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına ve uzun uğraşlar sonucu ortaya koyduğu çalışmanın rakiplerinin ayak oyunları yüzünden heba olacağına yorulur. Rüyada bokun içinde yüzmek ve çıkmak, iş hayatı ya da aile hayatı içinde yaşanan bir tatsızlığın aile büyüklerinden birinin yardımı sayesinde çözüleceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine tabir edilir.

Rüyada Bokun Eline Bulaştığını Görmek:

Akrabalardan birinin yaptığı bir hata yüzünden içine düştüğü sıkıntının rüyayı gören kişiyi de etkileyeceği, bu yüzden bir türlü toparlanamayacağı, işlerin deyim yerindeyse arapsaçına döneceği, dört duvar arasına düşülebileceği ve zararın günden güne daha da büyüyeceği anlamına gelir. Rüyada bokun elbisesine bulaştığını görmek, sahip olunan makamın, iş dünyasındaki kıskanç kişiler tarafından kötüleneceğine, bu yüzden gerek iş hayatında ve gerek sosyal hayatta muhatap olunan kişilerin güveninin sarsılacağına ve sevilen bir kişi ile bir yanlış anlaşılma sonucu tartışılacağına alamettir.

Rüyada Birinin Bokunu Yediğini Görmek:

Pis işlere bulaşan bir tanıdığın bu yüzden büyük tartışmaların yaşanmasına sebep olacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına rivayet edilir. Rüyada birinin köpek boku yediğini görmek, bir kişinin iş hayatı ile ilgili kirli çamaşırlarının ortaya döküleceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine ve insanlar arasındaki saygınlığının azalacağına yorumlanır.

Rüyada Bokun Üstüne Oturmak:

İçinden çıkılmaz bir durumla burun buruna gelen rüya sahibinin, kendisini desteklediğini sandığı kişilerden ihanet göreceğine, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine ve üzüntülü bir şekilde düşüncelere dakacağına delalettir. Rüyada bokun üstüne oturmuş birini görmek, birçok işin denenmesinin ardından büyük bir çaba gösterilerek girilen çalışmanın pek iyi gitmeyeceği, yatırılmış olan paraların bir türlü karşılığının alınamayacağı, yeni bir sorunla yüzleşileceği ve sıkıntılarla boğuşulacağı anlamına gelir.

Rüyada Boklu Suda Yüzmek:

Sağlık sorunlarının başgöstermesi yüzündenişlerden uzak kalacağına, bu yüden kazancın gittikçe azalacağına ve işlerin bozulacağına yorulur. Rüyada boklu suda yüzmek ve çıkmak, aile bireylei ile yalana bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, problemlerin konuşarak çözüleceğine ve elbirliği yapılarak aile hayatını kıskanan kişilere derslerinin verileceğine tabir edilir.

 

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1127